Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Noroxor2433 vs Sajjuk


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dawno nic nie pisałem, to będzie ostatnie co napisze

Jesteś pojebany, miażdżę cię każdym moim klawiszem

Uderzasz w klawiature, jak pojebany zjeb

Zaraz zobaczysz że padniesz na hita, jeb

Grałeś w tibie.... jaką ty kurwa w końcu masz religie?

Patologia, to właśnie twoje drugie lepsze imie

Ogarnij to zjebie, bo mówią na mnie Norox

Zawsze gdy to słyszysz mówisz sobie "potworność"

Idz lepiej obejrzyj se jakiś pojebany pornol

Patologia, dziecko ogarnij to wreszcie

Zrób Loda! i już jesteś w każdym momencie

Lecz nie wybałe że 24h to twoje motto

Ja mam kurwa wszystko a ty patrzysz, szukasz złoto

Robisz za dziwke, dorabiasz jako lodziarz

Pewnie dużo zarabiasz, powiedz jaki jest twój oddział?

Teraz idz się lepiej zabawiaj tym krokodylem

Bo to nie ma sensu gdy rozwalam cie moim stylem 

I powiedz gdzie kurwa moja nagroda?

Zawsze jesteś tam gdzie kurwa ktoś krzyczy "Loda!"

Powiem ci jedno, tak nie dostaniesz ipoda

Ja rozwalam tak wszystkich, to moja metoda

Teraz ja zakończę moim rymem

A ty idź się zabawiaj twoim Czarnobylem


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Witaj śmieciu! Jaki ty jesteś pojebany,

Zacząłeś z Sajjukiem, więc zostaniesz z glebą zrównany!

Zderzasz się ze mną niczym osobowy w ciężarówkę,

Lecz podkreślę, że to ty popierdalasz maluchem.

Mówisz mi w co gram, co ciebie to interesuje?

I tak zostaniesz jednym wielkim tępym chujem.

Sram na ciebie i tego twojego dissa,

Widać po twoim tekście, że tobie praca zwisa.

Myślisz, że jesteś teraz pro elo koksem?

Śmieszny dowcip. Zajmij się w końcu swoim losem.

Ty masz styl? Kurwa, od kiedy?

Najpierw ogarnij słownictwo i idź do logopedy.

Twoja nagroda? Chuj ci w dupę.

Zapomniałem, że twojego trzeba oglądać przez lupę.

Twoja metoda to ssanie wyższym rangą gały,

Pisząc ten tekst też narobiłeś sobie chały.

Już kończysz? To wypierdalaj.

Ja sobie posiedzę, a ty się jeszcze doszkalaj.

 

 

Pierwszy diss zawsze na propsie :D

Zapraszam do oceny :)

4770714280454741315510.png
Opublikowano

A ty idź się zabawiaj twoim Czarnobylem

???

Zderzasz się ze mną niczym osobowy w ciężarówkę,

Prawdziwy humanista, te porównania!

 

Sajjjjjjjuk.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...